Beste leden, ouders, verzorgenden, trainers, sponsoren, leden van de club van 50 en alle Dash-fans,

We hebben slecht nieuws en goed nieuws.

Het slechte nieuws: het zal waarschijnlijk geen verrassing zijn dat wij besloten hebben dat de viering van ons 60-jarig jubileum NIET doorgaat op 11 april. De reden laat zich raden… De hoogste prioriteit van ons allen is om ervoor te zorgen dat het Coronavirus wordt teruggedrongen! #flattenthecurve

Het goede nieuws is: het feest gáát er komen! De nieuwe datum is nog niet bekend. Maar vieren zullen we het! Dus hou je mail in de gaten we houden je op de hoogte. Er staan namelijk leuke dingen op het programma: mooie volleybalwedstrijden, een heerlijk buffet, receptie, reünie, heel veel mensen met mooie verhalen en aansluitend een geweldig spetterend feest!

In het kort:

Geen feest op 11 april!

Alle kaartjes blijven geldig!

Nieuwe datum volgt!

Blijf binnen en blijf gezond!

Met sportieve volleybal groet,

Bestuur van Volleybal vereniging Dash